Sleva!
Doprava Zdarma Sapho ONSEN EVO elektrické otopné těleso 400x900mm, 1000 W, antracit ONS10011
Původní cena byla: 12 031,00 Kč.4 812,40 KčAktuální cena je: 4 812,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ONSEN EVO |
| Rozměr | 400×900 mm |
| Šířka | 400mm |
| Výška | 900mm |
| Barva | Antracit |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 1000.00W |
| Stupeň krytí | IP24 |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 11.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913133534 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





