Sleva!
Expresní Doručení Gedy SEVENTY odpadkový koš výklopný, 8l, plast ABS, béžová 630966
Původní cena byla: 382,00 Kč.152,80 KčAktuální cena je: 152,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SEVENTY |
| Rozměr | 200x246x200 mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 246mm |
| Hloubka | 200mm |
| Objem | 8.00l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 – 25 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 0.4900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341113691 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





