Sleva!
Expresní Doručení Sapho SALY stojánková dřezová baterie sklopná pod okno, chrom SA060
Původní cena byla: 4 463,00 Kč.1 785,20 KčAktuální cena je: 1 785,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 290mm |
| Hloubka | 195mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40mm |
| Výška výtoku | 240mm |
| Ostatní | Sklopné pod okno, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913825446 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





