Sleva!
Finální Výprodej Sapho KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz KI41B
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 117mm |
| Výška | 117mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.8700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913838828 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





