Sleva!
Gedy AFRODITE WC štětka na postavení, cement 4933 Značkový
Původní cena byla: 1 354,00 Kč.541,60 KčAktuální cena je: 541,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | AFRODITE |
| Rozměr | 93×470 mm |
| Průměr | 93mm |
| Šířka | 93mm |
| Výška | 470mm |
| Hloubka | 93mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.9680kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341064078 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





