Sleva!
Gedy ARIES WC štětka na postavení, antracit AR3385 Nová Kolekce
Původní cena byla: 985,00 Kč.394,00 KčAktuální cena je: 394,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ARIES |
| Rozměr | 104x374x104 mm |
| Šířka | 104mm |
| Výška | 374mm |
| Hloubka | 104mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.6120kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341095850 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





