Sleva!
Gedy ARTU stojan s držákem ručníků, hranatý, chrom 1131 Sleva
Původní cena byla: 2 227,00 Kč.890,80 KčAktuální cena je: 890,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 165x836x360 mm |
| Šířka | 165mm |
| Výška | 836mm |
| Hloubka | 360mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný, Držák ručníků otočný |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 2.8320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341067505 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





