Sleva!
Gedy YANNIS koupelnová stolička 37×43,5×32,3cm, bílá 217202 Výprodej
Původní cena byla: 2 404,00 Kč.961,60 KčAktuální cena je: 961,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 370x435x323 mm |
| Šířka | 370mm |
| Výška | 435mm |
| Hloubka | 323mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.2450kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341168196 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





