Sleva!
Hit Sezóny Sapho Nástěnná sprcha s otočným kloubem, bronz 9046
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 60mm |
| Hloubka | 185mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Průtok (3 bar) | 20.000l/min |
| Hmotnost / ks | 0.7200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913957604 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





