Sleva!
Hit Sezóny Sapho Odpadkový koš 5l, Soft Close, nerez mat DR101
Původní cena byla: 515,00 Kč.206,00 KčAktuální cena je: 206,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 240x286x194 mm |
| Šířka | 240mm |
| Výška | 286mm |
| Hloubka | 194mm |
| Objem | 5.00l |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 1.5100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913997396 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |





