Sleva!
Horká Nabídka Sapho MOOVAN stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom FF125
Původní cena byla: 3 689,00 Kč.1 475,60 KčAktuální cena je: 1 475,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 121mm |
| Výška | 303mm |
| Hloubka | 282mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40mm |
| Výška výtoku | 168mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913112003 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





