Sleva!
Ihned K Objednání Sapho MINIMAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, nerez mat MI042
Původní cena byla: 5 323,00 Kč.2 129,20 KčAktuální cena je: 2 129,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 160mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 40mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.6600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913816079 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





