Sleva!
Jen Po Omezenou Doba Sapho Magnetický držák ručníků 55cm XJ439
Původní cena byla: 1 393,00 Kč.557,20 KčAktuální cena je: 557,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 550x54x63 mm |
| Šířka | 550mm |
| Výška | 54mm |
| Hloubka | 63mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.5610kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126024 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





