Sleva!
Nejlepší Cena Ridder HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu, 36x25cm, bílá A140101
Původní cena byla: 1 883,00 Kč.753,20 KčAktuální cena je: 753,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 360x161x382 mm |
| Šířka | 360mm |
| Výška | 161mm |
| Hloubka | 382mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 130.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.3700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956016146 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





