Sleva!
Objednat Nyní Bruckner URBINO umyvadlový sifon šetřící místo, Click Clack výpust, chrom, DN32mm, bílá 151.133.0
Původní cena byla: 634,00 Kč.253,60 KčAktuální cena je: 253,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32mm |
| Velikost závitu | 5/4″ |
| Tloušťka umyvadla | 4-65mm |
| Výbava | Šetřící místo, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 0.4460kg |
| EAN | 8590913907876 |
| Taric | 39174000 |
| Záruka | 2 roky |
Šetřící místo
Jedná se o systém, kde trubka těsně pod umyvadlem odvede vodu ke zdi a teprve tam ji odvádí svisle dolů. Toto řešení je vhodné například do koupelnového nábytku, kdy sifon nebrání využití police/zásuvky, pro umyvadla s policí nebo k umyvadlům pro tělesně handicapované.





