Sleva!
Omezená Nabídka Gedy THOR závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom S026
Původní cena byla: 589,00 Kč.235,60 KčAktuální cena je: 235,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 40x80x45 mm |
| Šířka | 40mm |
| Výška | 80mm |
| Hloubka | 45mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 0.0320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341205846 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





