Sleva!
Omezená Nabídka Gedy VERBENA mýdlenka na postavení, keramika VE11
Původní cena byla: 170,00 Kč.68,00 KčAktuální cena je: 68,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | VERBENA |
| Rozměr | 115x25x85 mm |
| Šířka | 115mm |
| Výška | 25mm |
| Hloubka | 85mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2260kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341096963 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





