Sleva!
Originální Gedy CLOTHILDE mýdlenka na postavení, keramika CI1102
Původní cena byla: 211,00 Kč.84,40 KčAktuální cena je: 84,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CLOTHILDE |
| Rozměr | 127x29x88 mm |
| Šířka | 127mm |
| Výška | 29mm |
| Hloubka | 88mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2220kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341103425 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |





