Sleva!
Originální Gedy ELBA držák toaletního papíru, chrom A02413
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ELBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 162x45x65 mm |
| Šířka | 162mm |
| Výška | 45mm |
| Hloubka | 65mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341205136 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





