Sleva!
Originální Gedy Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 250x75x130 mm, nerez mat 230838
Původní cena byla: 1 079,00 Kč.431,60 KčAktuální cena je: 431,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 250x75x130 mm |
| Šířka | 250mm |
| Výška | 75mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání, Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341280348 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





