Sleva!
Ověřený Gedy GEO podložka do vany 36x71cm s protiskluzem, kaučuk, béžová 97367103
Původní cena byla: 262,00 Kč.104,80 KčAktuální cena je: 104,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 36×71 cm |
| Délka | 710mm |
| Šířka | 360mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Syntetický kaučuk |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.4100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341210239 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





