Sleva!
Ridder DUCKY stěrka do sprchy, ABS, bílá 13003001 Cenová Bomba
Původní cena byla: 133,00 Kč.53,20 KčAktuální cena je: 53,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 210×230 mm |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 230mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.6740kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956146805 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |





