Sleva!
Ridder FANCY dávkovač mýdla na postavení, bílá 2126501 Novinka
Původní cena byla: 340,00 Kč.136,00 KčAktuální cena je: 136,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | FANCY |
| Rozměr | 95×120 mm |
| Průměr | 95mm |
| Šířka | 95mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 95mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 200ml |
| Hmotnost / ks | 0.2980kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956135779 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





