Sleva!
Ridder HANDICAP koupelnová stolička, průměr 45cm, černá A170110 Akční Nabídka
Původní cena byla: 1 453,00 Kč.581,20 KčAktuální cena je: 581,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 500x525x500 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 525mm |
| Hloubka | 500mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.9000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956185415 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





