Sleva!
Ridder HANDICAP lavice do vany, bílá A0120101 Dokud Zásoby Vydrží
Původní cena byla: 3 431,00 Kč.1 372,40 KčAktuální cena je: 1 372,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 700x1020x410 mm |
| Šířka | 700mm |
| Výška | 1020mm |
| Hloubka | 410mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 5.5750kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951355 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





