Sleva!
Ridder HANDICAP madlo odnímatelné, bílá A0243301 Omezená Nabídka
Původní cena byla: 937,00 Kč.374,80 KčAktuální cena je: 374,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 335x125x70 mm |
| Šířka | 335mm |
| Výška | 125mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Přísavka |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 0.6550kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956117270 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





