Sleva!
Ridder LITTLE ROCK WC štětka na postavení, šedá 22190407 Hit Sezóny
Původní cena byla: 839,00 Kč.335,60 KčAktuální cena je: 335,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | LITTLE ROCK |
| Rozměr | 135x370x120 mm |
| Šířka | 135mm |
| Výška | 370mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.5560kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956222547 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





