Sleva!
Ridder UNI sprchový závěs 120x200cm, vinyl, bílá 131111 Akční Cena
Původní cena byla: 238,00 Kč.95,20 KčAktuální cena je: 95,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 120×200 cm |
| Délka | 2000mm |
| Šířka | 1200mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Vinyl |
| Druh | Sprchový závěs |
| Hmotnost / ks | 0.2780kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956131115 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





