Sleva!
Sapho X-ROUND polička na ručníky dvojitá s hrazdou 600x160x225mm, chrom XR416 Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 2 872,00 Kč.1 148,80 KčAktuální cena je: 1 148,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 655x160x225 mm |
| Délka | 655mm |
| Šířka | 655mm |
| Výška | 160mm |
| Hloubka | 225mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913946677 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 10 let |





