Sleva!
Sapho X-ROUND samolepící háček, nerez lesk XR219 Akční Cena
Původní cena byla: 214,00 Kč.85,60 KčAktuální cena je: 85,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 45×31 mm |
| Průměr | 45mm |
| Šířka | 45mm |
| Výška | 45mm |
| Hloubka | 31mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127397 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





