Sleva!
Sapho X-ROUND skleněná police 500mm, chrom/čiré sklo XR009-14 Cenový Hit
Původní cena byla: 963,00 Kč.385,20 KčAktuální cena je: 385,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 500x55x120 mm |
| Délka | 500mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9700kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913976346 |





