Sleva!
Sapho X-ROUND sklenka, mléčné sklo, chrom XR903 Rychlé Dodání
Původní cena byla: 619,00 Kč.247,60 KčAktuální cena je: 247,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 70x95x105mm |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 95mm |
| Hloubka | 105mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128455 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |





