Sleva!
Sapho X-ROUND WHITE WC štětka na postavení, bílá mat XR306W Finální Výprodej
Původní cena byla: 1 049,00 Kč.419,60 KčAktuální cena je: 419,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 90x365x90 mm |
| Průměr | 90mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 365mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127656 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.





