Sleva!
Sapho X-SQUARE dvojitý držák ručníků 650mm, chrom XQ404 Časově Omezené
Původní cena byla: 1 410,00 Kč.564,00 KčAktuální cena je: 564,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 655x55x120 mm |
| Délka | 655mm |
| Šířka | 655mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126550 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





