Sleva!
Sapho X-STEEL WC štětka závěsná/na postavení, nerez mat XS300 Akční Nabídka
Původní cena byla: 1 797,00 Kč.718,80 KčAktuální cena je: 718,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 95x380x105 mm |
| Šířka | 95mm |
| Výška | 380mm |
| Hloubka | 105mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128554 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





