Sleva!
Sapho Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez lesk XP047 Oblíbený
Původní cena byla: 1 539,00 Kč.615,60 KčAktuální cena je: 615,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 270x265x115 mm |
| Šířka | 270mm |
| Výška | 265mm |
| Hloubka | 115mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 2.3200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126215 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





