Sleva!
Sezónní Sleva Aqualine WHITE LINE mýdlenka, bílá 8006
Původní cena byla: 262,00 Kč.104,80 KčAktuální cena je: 104,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | WHITE LINE |
| Rozměr | 230x54x112 mm |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 54mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836589 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





