Sleva!
Sezónní Sleva Sapho FLORI háček, chrom RF001
Původní cena byla: 507,00 Kč.202,80 KčAktuální cena je: 202,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 25x50x40 mm |
| Šířka | 25mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 40mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913870965 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





