Sleva!
Sezónní Sleva Sapho TECTO stropní ventilátor axiální, 20W, potrubí 100mm, bílá TC201
Původní cena byla: 1 686,00 Kč.674,40 KčAktuální cena je: 674,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TECTO VENTILÁTOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 256x256x41 mm |
| Šířka | 256mm |
| Výška | 256mm |
| Hloubka | 41mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100mm |
| Příkon | 20.00W |
| Průtok vzduchu | 150.00m3/hod |
| Hluk | 38.00dB |
| Počet otáček | 1300ot/min |
| Max. délka odtahu | 6m |
| Stupeň krytí | IPx2 |
| Napětí | 230V |
| Hmotnost / ks | 2.0500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913835407 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |





