Sleva!
Sleva Aqualine MYTHOS otopné těleso 500×1130 mm, chrom LLM511C
Původní cena byla: 8 087,00 Kč.3 234,80 KčAktuální cena je: 3 234,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | MYTHOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1130 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1130mm |
| Objem | 4.90l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 300W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 297W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4bar |
| Hmotnost / ks | 14.8000kg |
| EAN | 8590913121999 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





