Sleva!
Sleva Aqualine SAMBA držák toaletního papíru bez krytu, černá SB217
Původní cena byla: 257,00 Kč.102,80 KčAktuální cena je: 102,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 152x105x60 mm |
| Šířka | 152mm |
| Výška | 105mm |
| Hloubka | 60mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913899355 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |





