Sleva!
Sleva Ridder PANDA dávkovač mýdla na postavení 2168500
Původní cena byla: 409,00 Kč.163,60 KčAktuální cena je: 163,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | PANDA |
| Rozměr | 101x161x74 mm |
| Šířka | 101mm |
| Výška | 161mm |
| Hloubka | 74mm |
| Barva | Bílá, Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 210ml |
| Hmotnost / ks | 0.3366kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956169644 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





