Sleva!
Speciální Cena Gedy KENTA koupelnová stolička, 27x27cm, černá/bambus CO77
Původní cena byla: 911,00 Kč.364,40 KčAktuální cena je: 364,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 270x460x270 mm |
| Šířka | 270mm |
| Výška | 460mm |
| Hloubka | 270mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 100.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.9000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341333235 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





