Sleva!
Speciální Cena Sapho SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, zlato mat MS573GB
Původní cena byla: 2 227,00 Kč.890,80 KčAktuální cena je: 890,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 300mm |
| Výška | 5mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913935268 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





