Sleva!
Speciální Cena Sapho VERSI stojánková umyvadlová baterie, černá mat RV002/15
Původní cena byla: 7 043,00 Kč.2 817,20 KčAktuální cena je: 2 817,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 185mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 85mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913987564 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





