Sleva!
Super Cena Sapho MANISA otopné těleso 500x800mm, se třemi madly pro ručník, chrom IZ110
Původní cena byla: 4 549,00 Kč.1 819,60 KčAktuální cena je: 1 819,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MANISA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×800 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 800mm |
| Objem | 2.80l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 200W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 468mm |
| Výkon | 180W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 5.7500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913848292 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





