Sleva!
Super Cena Sapho X-ROUND kosmetické zrcátko závěsné LED, Ø 200mm, chrom XR016
Původní cena byla: 4 205,00 Kč.1 682,00 KčAktuální cena je: 1 682,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Průměr | 200mm |
| Délka | 365mm |
| Šířka | 200mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 2.0100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913983962 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |





