Sleva!
Top Prodej Sapho BEBÉ vanová baterie na připojení do podlahy, chrom BB021
Původní cena byla: 16 990,00 Kč.6 796,00 KčAktuální cena je: 6 796,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46mm |
| Výška | 1068mm |
| Hloubka | 187mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 855mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913936166 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





