Sleva!
Top Prodej Sapho DUOPASSO elektrický sušák ručníků s časovačem, 122x1700mm, 45 W, černá mat ER330
Původní cena byla: 7 731,00 Kč.3 092,40 KčAktuální cena je: 3 092,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DUOPASSO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122×1700 mm |
| Šířka | 122mm |
| Výška | 1700mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 45.00W |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnost / ks | 4.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913964213 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |





