Sleva!
Top Prodej Sapho Police rohová, čtvrtkruhová 200x200x8mm, mléčné sklo 22487
Původní cena byla: 361,00 Kč.144,40 KčAktuální cena je: 144,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 200x8x200 mm |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 8mm |
| Hloubka | 200mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost / ks | 0.6200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913846854 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





